Home >> Spelletjes & Wedstrijden >> Opiniepeilingen >> Wat is jouw favoriete omslag?

Referendum 2016 : Wat is jouw favoriete omslag?

Hier in het Dorp zijn ze allemaal vergroot, ingelijst en op de juiste plaats opgehangen! Opgemerkt dient te worden dat sinds de omslagen van Albert Uderzo in groot formaat op de albums van Asterix gepresenteerd worden, menigeen hier met plezier naar kijktÖ Zelfs het Louvre denkt eraan om een speciale zaal hiervoor in te richten!

Maar wat vind jij de mooiste omslag?

Stemlokaal

Kies een omslag... em stem!

Asterix bei den Olympischen Spielen

Asterix der Gallier

Asterix bei den Briten

Streit um Asterix

Die goldene Sichel

Obelix auf Kreuzfahrt

Der groŖe Graben

Die Lorbeeren des Cšsar

Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druide viel

Asterix in Spanien

Asterix bij de Picten

Gallien in gefahr

Obelix GmbH & Co KG

Asterix und Latraviata

Asterix und die Normannen

Der Kampf der Hšuptlinge

Asterix bei den Belgiern

Asterix auf Korsika

Asterix und Obelix - Die Odyssee

Asterix und Maestria

Asterix und der Kupferkessel

Der Seher

De Papyrus van Caesar

Der Arvernerschild

Asterix als Legionšr

Asterix als Gladiator

Asterix plaudert aus der Schule

Die Trabantenstadt

Tour de France

Asterix und Kleopatra

Asterix und die Goten

Asterix im Morgenland

Asterix bei den Schweizern

De Verjaardag van Asterix en Obelix - Het Guldenboek

Das Geschenk Cšsars

Die groŖe ‹berfahrt

Der Sohn des Asterix

De resultaten

Je hebt al gestemd.

Aantal stemmen : 1199

1

Stemmen : 472
2

Stemmen : 55
3

Stemmen : 52
4

Stemmen : 51
5

Stemmen : 39
6

Stemmen : 36
7

Stemmen : 34
8

Stemmen : 30
9

Stemmen : 24
10

Stemmen : 24
11

Stemmen : 22
12

Stemmen : 22
13

Stemmen : 21
14

Stemmen : 21
15

Stemmen : 20
16

Stemmen : 19
17

Stemmen : 19
18

Stemmen : 19
19

Stemmen : 17
20

Stemmen : 17
21

Stemmen : 17
22

Stemmen : 16
23

Stemmen : 15
24

Stemmen : 14
25

Stemmen : 13
26

Stemmen : 13
27

Stemmen : 12
28

Stemmen : 12
29

Stemmen : 12
30

Stemmen : 11
31

Stemmen : 11
32

Stemmen : 10
33

Stemmen : 8
34

Stemmen : 7
35

Stemmen : 6
36

Stemmen : 5
37

Stemmen : 3