Home >> Spelletjes & Wedstrijden >> Opiniepeilingen >> Wat is jouw favoriete omslag?

Referendum 2016 : Wat is jouw favoriete omslag?

Hier in het Dorp zijn ze allemaal vergroot, ingelijst en op de juiste plaats opgehangen! Opgemerkt dient te worden dat sinds de omslagen van Albert Uderzo in groot formaat op de albums van Asterix gepresenteerd worden, menigeen hier met plezier naar kijktÖ Zelfs het Louvre denkt eraan om een speciale zaal hiervoor in te richten!

Maar wat vind jij de mooiste omslag?

Stemlokaal

Kies een omslag... em stem!

Der groŖe Graben

Asterix bei den Schweizern

Die Lorbeeren des Cšsar

Asterix plaudert aus der Schule

Asterix auf Korsika

Asterix bei den Belgiern

Gallien in gefahr

De Verjaardag van Asterix en Obelix - Het Guldenboek

Obelix auf Kreuzfahrt

Der Seher

Asterix und Latraviata

Asterix und die Goten

Streit um Asterix

Asterix und Obelix - Die Odyssee

Das Geschenk Cšsars

Asterix und die Normannen

Asterix bij de Picten

De Papyrus van Caesar

Asterix und Kleopatra

Der Kampf der Hšuptlinge

Die goldene Sichel

Tour de France

Asterix als Gladiator

Asterix in Spanien

Asterix der Gallier

Der Arvernerschild

Asterix als Legionšr

Der Sohn des Asterix

Asterix im Morgenland

Die Trabantenstadt

Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druide viel

Obelix GmbH & Co KG

Asterix bei den Olympischen Spielen

Die groŖe ‹berfahrt

Asterix und Maestria

Asterix und der Kupferkessel

Asterix bei den Briten

De resultaten

Je hebt al gestemd.

Aantal stemmen : 1408

1

Stemmen : 513
2

Stemmen : 60
3

Stemmen : 59
4

Stemmen : 59
5

Stemmen : 53
6

Stemmen : 46
7

Stemmen : 36
8

Stemmen : 36
9

Stemmen : 35
10

Stemmen : 32
11

Stemmen : 31
12

Stemmen : 28
13

Stemmen : 28
14

Stemmen : 27
15

Stemmen : 26
16

Stemmen : 23
17

Stemmen : 23
18

Stemmen : 23
19

Stemmen : 22
20

Stemmen : 20
21

Stemmen : 19
22

Stemmen : 19
23

Stemmen : 19
24

Stemmen : 18
25

Stemmen : 16
26

Stemmen : 16
27

Stemmen : 15
28

Stemmen : 14
29

Stemmen : 13
30

Stemmen : 12
31

Stemmen : 12
32

Stemmen : 12
33

Stemmen : 11
34

Stemmen : 11
35

Stemmen : 9
36

Stemmen : 8
37

Stemmen : 4