Home >> Spelletjes & Wedstrijden >> Opiniepeilingen >> Wat is jouw favoriete omslag?

Referendum 2016 : Wat is jouw favoriete omslag?

Hier in het Dorp zijn ze allemaal vergroot, ingelijst en op de juiste plaats opgehangen! Opgemerkt dient te worden dat sinds de omslagen van Albert Uderzo in groot formaat op de albums van Asterix gepresenteerd worden, menigeen hier met plezier naar kijktÖ Zelfs het Louvre denkt eraan om een speciale zaal hiervoor in te richten!

Maar wat vind jij de mooiste omslag?

Stemlokaal

Kies een omslag... em stem!

Asterix bei den Olympischen Spielen

Asterix und Latraviata

Asterix als Gladiator

Asterix und der Kupferkessel

Asterix bei den Briten

Asterix und Maestria

Der Kampf der Hšuptlinge

Die Lorbeeren des Cšsar

Asterix in Spanien

Asterix und Obelix - Die Odyssee

Streit um Asterix

Asterix bei den Schweizern

Der groŖe Graben

Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druide viel

Gallien in gefahr

Das Geschenk Cšsars

Asterix plaudert aus der Schule

Die Trabantenstadt

Tour de France

Der Seher

Obelix GmbH & Co KG

Asterix auf Korsika

De Papyrus van Caesar

Asterix als Legionšr

Asterix und die Normannen

Asterix und die Goten

Asterix der Gallier

Der Arvernerschild

Der Sohn des Asterix

Obelix auf Kreuzfahrt

Die goldene Sichel

Asterix und Kleopatra

Asterix bei den Belgiern

Die groŖe ‹berfahrt

Asterix im Morgenland

De Verjaardag van Asterix en Obelix - Het Guldenboek

Asterix bij de Picten

De resultaten

Je hebt al gestemd.

Aantal stemmen : 1285

1

Stemmen : 497
2

Stemmen : 57
3

Stemmen : 54
4

Stemmen : 54
5

Stemmen : 47
6

Stemmen : 40
7

Stemmen : 34
8

Stemmen : 31
9

Stemmen : 29
10

Stemmen : 26
11

Stemmen : 26
12

Stemmen : 24
13

Stemmen : 22
14

Stemmen : 22
15

Stemmen : 21
16

Stemmen : 21
17

Stemmen : 20
18

Stemmen : 20
19

Stemmen : 19
20

Stemmen : 18
21

Stemmen : 18
22

Stemmen : 18
23

Stemmen : 17
24

Stemmen : 15
25

Stemmen : 15
26

Stemmen : 15
27

Stemmen : 13
28

Stemmen : 12
29

Stemmen : 12
30

Stemmen : 11
31

Stemmen : 11
32

Stemmen : 10
33

Stemmen : 9
34

Stemmen : 9
35

Stemmen : 8
36

Stemmen : 6
37

Stemmen : 4