Home >> Spelletjes & Wedstrijden >> Opiniepeilingen >> Wat is jouw favoriete omslag?

Referendum 2014 : Wat is jouw favoriete omslag?

Hier in het Dorp zijn ze allemaal vergroot, ingelijst en op de juiste plaats opgehangen! Opgemerkt dient te worden dat sinds de omslagen van Albert Uderzo in groot formaat op de albums van Asterix gepresenteerd worden, menigeen hier met plezier naar kijktÖ Zelfs het Louvre denkt eraan om een speciale zaal hiervoor in te richten!

Maar wat vind jij de mooiste omslag?

Stemlokaal

Kies een omslag... em stem!

Die groŖe ‹berfahrt

Asterix und der Kupferkessel

Asterix als Legionšr

Asterix und Maestria

Asterix bei den Schweizern

Asterix der Gallier

Asterix und Obelix - Die Odyssee

Asterix bei den Belgiern

Der Kampf der Hšuptlinge

Obelix GmbH & Co KG

Asterix als Gladiator

Der groŖe Graben

Der Seher

Asterix plaudert aus der Schule

Streit um Asterix

Die Trabantenstadt

Tour de France

Asterix und Kleopatra

Asterix bij de Picten

Asterix und Latraviata

Gallien in gefahr

Asterix bei den Briten

Die goldene Sichel

De Verjaardag van Asterix en Obelix - Het Guldenboek

Asterix in Spanien

Asterix bei den Olympischen Spielen

Obelix auf Kreuzfahrt

Asterix im Morgenland

Das Geschenk Cšsars

Asterix und die Goten

Die Lorbeeren des Cšsar

Der Sohn des Asterix

Der Arvernerschild

Asterix und die Normannen

Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druide viel

Asterix auf Korsika

De resultaten

Aantal stemmen : 4347

1

Stemmen : 843
2

Stemmen : 569
3

Stemmen : 328
4

Stemmen : 191
5

Stemmen : 183
6

Stemmen : 182
7

Stemmen : 145
8

Stemmen : 143
9

Stemmen : 136
10

Stemmen : 123
11

Stemmen : 123
12

Stemmen : 114
13

Stemmen : 98
14

Stemmen : 90
15

Stemmen : 82
16

Stemmen : 79
17

Stemmen : 78
18

Stemmen : 68
19

Stemmen : 67
20

Stemmen : 60
21

Stemmen : 60
22

Stemmen : 57
23

Stemmen : 54
24

Stemmen : 51
25

Stemmen : 46
26

Stemmen : 44
27

Stemmen : 44
28

Stemmen : 43
29

Stemmen : 42
30

Stemmen : 42
31

Stemmen : 40
32

Stemmen : 39
33

Stemmen : 29
34

Stemmen : 20
35

Stemmen : 20
36

Stemmen : 13
37

Stemmen : 1