Home >> Spelletjes & Wedstrijden >> Opiniepeilingen >> Wat is jouw favoriete omslag?

Referendum 2014 : Wat is jouw favoriete omslag?

Hier in het Dorp zijn ze allemaal vergroot, ingelijst en op de juiste plaats opgehangen! Opgemerkt dient te worden dat sinds de omslagen van Albert Uderzo in groot formaat op de albums van Asterix gepresenteerd worden, menigeen hier met plezier naar kijktÖ Zelfs het Louvre denkt eraan om een speciale zaal hiervoor in te richten!

Maar wat vind jij de mooiste omslag?

Stemlokaal

Kies een omslag... em stem!

Asterix der Gallier

Obelix auf Kreuzfahrt

Der Arvernerschild

Asterix in Spanien

Asterix plaudert aus der Schule

Tour de France

Asterix und die Normannen

Asterix und Latraviata

Asterix und Maestria

Der Sohn des Asterix

Asterix und Obelix - Die Odyssee

Asterix und die Goten

Asterix im Morgenland

Asterix und der Kupferkessel

Asterix bei den Belgiern

De Verjaardag van Asterix en Obelix - Het Guldenboek

Asterix auf Korsika

Streit um Asterix

Asterix bij de Picten

Das Geschenk Cšsars

Gallien in gefahr

Asterix bei den Schweizern

Die Lorbeeren des Cšsar

Die goldene Sichel

Asterix bei den Olympischen Spielen

Asterix bei den Briten

Asterix als Gladiator

Die Trabantenstadt

Der Seher

Der Kampf der Hšuptlinge

Obelix GmbH & Co KG

Die groŖe ‹berfahrt

Asterix als Legionšr

Der groŖe Graben

Asterix und Kleopatra

Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druide viel

De resultaten

Aantal stemmen : 4347

1

Stemmen : 843
2

Stemmen : 569
3

Stemmen : 328
4

Stemmen : 191
5

Stemmen : 183
6

Stemmen : 182
7

Stemmen : 145
8

Stemmen : 143
9

Stemmen : 136
10

Stemmen : 123
11

Stemmen : 123
12

Stemmen : 114
13

Stemmen : 98
14

Stemmen : 90
15

Stemmen : 82
16

Stemmen : 79
17

Stemmen : 78
18

Stemmen : 68
19

Stemmen : 67
20

Stemmen : 60
21

Stemmen : 60
22

Stemmen : 57
23

Stemmen : 54
24

Stemmen : 51
25

Stemmen : 46
26

Stemmen : 44
27

Stemmen : 44
28

Stemmen : 43
29

Stemmen : 42
30

Stemmen : 42
31

Stemmen : 40
32

Stemmen : 39
33

Stemmen : 29
34

Stemmen : 20
35

Stemmen : 20
36

Stemmen : 13
37

Stemmen : 1