Home >> Spelletjes & Wedstrijden >> Opiniepeilingen >> Wat is jouw favoriete omslag?

Referendum 2014 : Wat is jouw favoriete omslag?

Hier in het Dorp zijn ze allemaal vergroot, ingelijst en op de juiste plaats opgehangen! Opgemerkt dient te worden dat sinds de omslagen van Albert Uderzo in groot formaat op de albums van Asterix gepresenteerd worden, menigeen hier met plezier naar kijktÖ Zelfs het Louvre denkt eraan om een speciale zaal hiervoor in te richten!

Maar wat vind jij de mooiste omslag?

Stemlokaal

Kies een omslag... em stem!

Asterix als Gladiator

Streit um Asterix

Die Trabantenstadt

Asterix bei den Olympischen Spielen

Das Geschenk Cšsars

Asterix in Spanien

Asterix auf Korsika

Der Arvernerschild

Asterix plaudert aus der Schule

Asterix der Gallier

Die goldene Sichel

De Verjaardag van Asterix en Obelix - Het Guldenboek

Die Lorbeeren des Cšsar

Asterix bij de Picten

Asterix und Latraviata

Der Sohn des Asterix

Der Kampf der Hšuptlinge

Asterix und Maestria

Asterix bei den Belgiern

Asterix bei den Schweizern

Asterix und die Normannen

Obelix auf Kreuzfahrt

Tour de France

Obelix GmbH & Co KG

Asterix im Morgenland

Asterix und Obelix - Die Odyssee

Asterix als Legionšr

Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druide viel

Gallien in gefahr

Die groŖe ‹berfahrt

Der groŖe Graben

Asterix bei den Briten

Der Seher

Asterix und der Kupferkessel

Asterix und die Goten

Asterix und Kleopatra

De resultaten

Aantal stemmen : 4347

1

Stemmen : 843
2

Stemmen : 569
3

Stemmen : 328
4

Stemmen : 191
5

Stemmen : 183
6

Stemmen : 182
7

Stemmen : 145
8

Stemmen : 143
9

Stemmen : 136
10

Stemmen : 123
11

Stemmen : 123
12

Stemmen : 114
13

Stemmen : 98
14

Stemmen : 90
15

Stemmen : 82
16

Stemmen : 79
17

Stemmen : 78
18

Stemmen : 68
19

Stemmen : 67
20

Stemmen : 60
21

Stemmen : 60
22

Stemmen : 57
23

Stemmen : 54
24

Stemmen : 51
25

Stemmen : 46
26

Stemmen : 44
27

Stemmen : 44
28

Stemmen : 43
29

Stemmen : 42
30

Stemmen : 42
31

Stemmen : 40
32

Stemmen : 39
33

Stemmen : 29
34

Stemmen : 20
35

Stemmen : 20
36

Stemmen : 13
37

Stemmen : 1